+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Сімферополь | (Автономна Республіка Крим) 125++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Сімферополь - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Сімферополь без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Сімферополь. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
1224 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
866 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
820 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
866 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
818 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
976 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
1024 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
1070 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
1262 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
1142 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
1218 грн.
   
троянда 9 шт., лента
946 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Сімферополь вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Сімферополь – одне з великих міст на півострові Крим. Це найбільший адміністративний і культурний центр Кримського півострову. Тут розташована величезна кількість навчальних закладів, памятників культури та архітектури. Місто щорічно відвідує величезна кількість туристів, які зупиняються в готелях і пансіонатах. Для тих, кого день народження застав в дорозі, створена зручна служба доставка квітів Сімферополь. Вона дозволяє підібрати для винуватця урочистості красивий, пишний букет, який передасть щирі поздоровлення і побажання. Над композиціями букетів працює величезна кількість флористів та дизайнерів, а швидку доставку забезпечує курєрська служба. Сьогодні доставка квітів в Сімферополі працює без збоїв у будь-який час доби. Для того, щоб замовити квіти по Сімферополю перейдіть на зручний сайт інтернет магазину живих квітів. Тут можна підібрати оригінальні квіткові композиції, які задовольнять будь-якого винуватця урочистості. Зручна доставка букетів у Сімферополі дозволить вам передати найщиріші побажання у тому випадку, якщо ви особисто не можете вручити букет. Переваги роботи з інтернет магазином:
– доступна ціна;
– швидке виконання замовлення;
– великий асортимент живих квітів;
– наші квіти завжди свіжі та духмяні;
– можливість подарувати додаткові аксесуари – іграшки, повітряні кульки, цукерки, листівки. Ми готові до плідної співпраці з кожним, хто вирішив привітати близьку людину та передати їй найщиріші побажання у вигляді казкової милої квіткової композиції.

Доставку квітів Сімферополь - (Автономна Республіка Крим) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»